erikveldkamp schreef:
... zo'n Samadhi vind ik toch wel behoorlijk over de top. Jammer dat hij geen filmpje geupload heeft waar je een echte indruk krijgt hoe die klinkt.
Daarbij gaat een toeter natuurlijk niet beter spelen als je er de figuurzaag op los laat of er dure stenen in verwerkt. Maar de klant is koning, Monette speelt daar handig op in.
Grappig om te zien is ook hoe ze zo'n buitenbeker maken bij de Samadhi dan wordt er niet gekeken naar hoeveel materiaal eruit wordt gehaald, maar als ie klaar is kijken ze weer op de gram nauwkeurig welke ventieldoppen eronder moeten (qua gewicht).
De SIMADHI vind ik ook flink "over the top", maar ik kijk er naar als ware het een soort tatoeages, ik hoef ze persoonlijk niet, maar ze vertellen iets over de bespeler er van, en dat vind ik dan wel weer erg mooi.
Die Schlueter blaast overigens ook op een NIET gedecoreerde SIMADHI, en ik ben er van overtuigd dat hij die speelt omdat de klank hem bevalt.... en daar heeft ie dus blijkbaar geen (edel) steentje bij nodig.
