delano schreef:
… Waarom hoor ik nooit dat een M of ML-boring efficient is maar dat je als je een leuk jazzmoppie wil spelen daarvoor toch echt een dikke largebore nodig hebt.
camel schreef:
…De L of XL vergen mij teveel lucht, om hetzelfde geluid te creeeren wat ik voor ogen heb ( tadaaaaa: efficientie ).
erikveldkamp schreef:
Hub bouwt over het algemeen alleen maar ML boringen bij zijn Bb trompetten. Maar door andere zaken aan te passen (bijv. de doorgangen van ventielhuizen wijder of nauwer te bouwen, of een ander conisch verloop, stempomp, e.d.) kan hetzelfde model toch groter of kleiner aanvoelen.
Delano heeft het vlgs mij over een bepaald geluid en denkt daar een andere boring voor nodig te hebben dan de “standaard ML” terwijl Camel en Erik het over speelgevoel hebben.
Dat zijn vlgs mij twee verschillende dingen, of heb ik het mis?