trompet.nl > forum > Toon onderwerp - Klank van verschillende trompetten
trompet.nl - dé toonaangevende trompet site van nederland
  > home > forum - u bent nu hier  
   > het trompet.nl forum

Het is nu 19 apr 2026 22:45

Alle tijden zijn GMT + 1 uur




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 26 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4
Auteur Bericht
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 07 sep 2004 14:25 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 19 jul 2002 09:57
Berichten: 529
Woonplaats: Zuid-Beijerland
erikveldkamp schreef:
De B1 die jij gespeeld heb is wat lichter dan de nieuwere die ik morgen ga testen. Maar ik had Hub ook gevraagd om een iets andere beker voor mij te maken, dus meer richting de Mt.Vernon. Ik ben benieuwd wat hij heeft liggen. Ik zal donderdag een verslag op mijn site zetten.



Hmmm, dus het model is dus nog steeds aan het veranderen. Ik dacht dat er al een definitief ontwerp was.
Een iets zwaardere beker....... :?
Ik hoop dat ik ook nog een lichtere beker kan proberen want ik vraag me af of ik wel een iets zwaardere beker wil..... :?

Ik ben in ieder geval ook wel benieuwd!!

_________________
www.qwark.nl


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 07 sep 2004 14:41 
Offline

Geregistreerd: 26 nov 2002 16:28
Berichten: 5688
Je leest me niet goed. Ik zei dat Hub een iets andere beker voor MIJ zou maken. Dat heeft overigens niets met het gewicht van de beker te maken, die blijft hetzelfde. Het is alleen een iets andere verwerking van het materiaal. Een Mt.Vernon beker en de nieuwe Yamaha Z trouwens ook lopen wat dunner uit richting de beker, daarnaast is de rand wat breder.

Daarnaast zijn alle modellen van Hub altijd verbeterd door de jaren heen, maar dit geldt ook voor andere trompetbouwers. Het zou raar zijn als hun ontwikkeling stil zou blijven staan. Daarnaast kan Hub altijd ingaan op jouw wensen, daar heeft ie genoeg expertise voor om jouw wensen te vervullen. Dat is het voordeel van handwerk ipv massaproduktie zoals Yamaha.

Maar qua gewicht heeft hij 2 bekers, de B3-B7 heeft het standaard gewicht, de B1 en B2 zijn wat lichter. Dat heeft met de dikte van het plaatmateriaal te maken waarmee hij de beker maakt.

_________________
http://www.erikveldkamp.nl


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 26 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4

Alle tijden zijn GMT + 1 uur


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 7 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  
cron


MusicPrint.nl
Schagerl BeNeLux
MusicPrint.nl

Copyright © 2002-2011 Trompet.nl, Alle Rechten Voorbehouden.