Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
Auteur |
Bericht |
jans01
|
Berichttitel: Re: Irving Bush Geplaatst: 03 maart 2022 21:45 |
|
Geregistreerd: 03 dec 2008 20:49 Berichten: 210
|
Interessante theorieën houdt Alfredo erop na, goed onderbouwd ook. Doet mij denken aan ene Warre een tijdje geleden op dit forum.
_________________ CarolBrass Dutch Jazz Bastard Eurobell Yamaha YTR8310 ZS Bobby Shew Jazz
|
|
Omhoog |
|
 |
Alfredo
|
Berichttitel: Re: Irving Bush Geplaatst: 06 maart 2022 17:21 |
|
Geregistreerd: 28 jul 2015 17:12 Berichten: 48
|
NJFO-Thomas,
Dure auto's en trompet-mondstukken is wel appels met peren vergelijken. Veel autodealers zullen auto's tot een bepaalde prijsklasse verkopen. Dat is gewoon een kwestie van vraag en aanbod. Maar bij mondstukken voor blaasinstrumenten ligt dat toch wel anders. Elke ondernemer kan mondstukken van verschillende merken inkopen voor de verkoop. Maar ondernemers weten ook dat wanneer zij kwalitatief slechte instrumenten of mondstukken zouden inkopen dat zij daar dan mee zullen blijven zitten omdat ze slechte instrumenten en mondstukken gewoon niet verkocht krijgen.
_________________ Voor mij gaat er niets boven de trompet!
|
|
Omhoog |
|
 |
marnix
|
Berichttitel: Re: Irving Bush Geplaatst: 06 maart 2022 17:36 |
|
 |
Moderator |
Geregistreerd: 20 maart 2002 12:00 Berichten: 5010
|
Oh please....
Met alle respect, kerel, maar je zit boordevol vooringenomen nonsens. Je hebt behalve met Bob reeves nauwelijks ervaring van enige waarde met andere mondstukken en je enige referentie is hoeveel ervan verkocht worden. Dat heeft met realiteit of kennis en inzicht niks te maken.
|
|
Omhoog |
|
 |
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
|
|