erikveldkamp schreef:
Om nu zo maar 10.000 over te storten naar Thompson zonder te weten wat je koopt is wel een behoorlijk risico. Ik heb destijds ook ongezien een Monette over laten komen die ik na een half jaar weer verkocht heb (met verlies) omdat ie me tegen viel..
Een vliegticket (Amsterdam - Milwaukee) is bijna 1500 euro heen en terug. Proberen is simpelweg geen optie. Kopen en bij tegenvaller verkopen met een zo klein mogelijk verlies is ook een optie (verlies moet wel minder zijn dan 1500,-).
Ik ga in ieder geval een lang weekend naar Maastricht binnenkort. Kan ik mooi even een ritje maken naar Hub om de nieuwe Oiram II en R-lijn te proberen. Die is in ieder geval stukken goedkoper (3150,-). Een Monette is daarentegen ook wel een beetje trompetporno als je begrijpt wat ik bedoel en dat maakt het extra lekker.
Misschien is het het meest safe om de B4 in te ruilen voor een nieuwe Oiram (heb ik ook op gespeeld en is ook best wel een te gek instrument) en daarnaast de Monette te kopen met het risico dat deze tegenvalt. Dan loop ik inderdaad het risico bij verkoop wat verlies te maken, maar heb ik toch nog een ander topinstrument om op terug te vallen en daarnaast in ieder geval de KANS gehad op een goed spelende Monette. Ik weet niet hoe je op een andere manier aan een Monette komt (2e hands althans). Bij de huidige wisselkoers van de dollar is $9.000,- (Thompsons prijs 2e hands Prana 1) gelijk aan EUR 6.387,- (Ik heb er max. 6.500,- voor over). Een nieuwe kost al gauw EUR 10.000,- en dat heb ik er dan weer niet voor over.
Ach, we zullen zien hoe ik er volgend jaar over denk. Misschien ben ik wel zo gek om bij Thompson langs te gaan. Kan ik ze allemaal proberen.