Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
| Auteur |
Bericht |
|
Hans
|
Berichttitel: Geplaatst: 07 nov 2001 21:29 |
|
Geregistreerd: 16 sep 2001 22:02 Berichten: 1706 Woonplaats: ´s-Hertogenbosch
|
|
Franz Straub is een bouwer van trompetten die ik op de beurs in Frankfurt heb ontmoet. Na een hele dag op van alles spelen (waaronder hele exotische modellen) kwam ik op zijn stand terecht, ergens onopvallend in de hoek, tegenover Calicchio. Ik speelde op een van zijn modellen en ik heb er vervolgens twee nachten niet van geslapen, dat heb ik nog nooit bij een toeter gehad. Toen ik hem vroeg wie zijn contact in Nederland was zei hij dat hij die nog niet had vandaar dat ik ze zelf ben gaan importeren. Hij maakt zijn instrumenten een voor een met de hand voor de prijs van een Bach!! Alleen qua klank en kwaliteit lichtjaren verder. En als voordeel dat de instrumenten er niet "Duits"uitzien. <br>Hij heeft bijvoorbeeld een C-trompet die nergens mee te vergelijken valt. Ontworpen als C-trompet, geen geamputeerde bestrompet zoals bij de meeste merken. Op elke C-trompet wordt ik helemaal gek, ik kan er gewoon niet zuiver op spelen (nee ik speel geen klassiek) maar op deze toeter was het geen probleem om direct in de kern te zitten.<p>Iedereen die ik er op laat spelen is laaiend enthousiast (bv Angelo Verploegen). Ik heb er nu nog een in huis maar in de loop van december komen er weer 6 nieuwe binnen. Ik ga eind december ook naar zijn atelier in Duitsland om een nieuw model uit te testen. Dat wordt een 'lead'model (als tegenwicht voor al die Calicchio's). Dit model moet geïntroduceerd worden op de Messe van 2002.<br>Neem gerust contact met me op.<br>
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
JeroenJongeling
|
Berichttitel: Geplaatst: 07 nov 2001 22:37 |
|
Geregistreerd: 18 sep 2001 12:34 Berichten: 863 Woonplaats: Amsterdam
|
|
Dan wordt het dus hoog tijd dat je site het gaat doen. Stuur me eens een foto met specificaties van die C trpt van Straub op.
_________________ Ik verdien een hoop.....ik krijg alleen zo weinig!
Laatst bijgewerkt door JeroenJongeling op 18 feb 2003 22:40, in totaal 1 keer bewerkt.
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
Funkyman
|
Berichttitel: Geplaatst: 26 nov 2001 15:20 |
|
Geregistreerd: 26 nov 2001 12:03 Berichten: 20 Woonplaats: Hoogkarspel
|
|
Hoeveel kost een H. van Laar trompet?
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
JeroenJongeling
|
Berichttitel: Geplaatst: 26 nov 2001 19:47 |
|
Geregistreerd: 18 sep 2001 12:34 Berichten: 863 Woonplaats: Amsterdam
|
|
mijn C trompet kost 4300 gulden. Een bes zal ook wel zoiets zijn. Voordeel van een Van Laar trompet is, dat je gewoon iets kan laten veranderen, totdat je er tevreden over bent. En je hoeft dan alleen maar naar Margraten toe, i.p.v. je toeter op te laten sturen naar een fabriek.
_________________ Ik verdien een hoop.....ik krijg alleen zo weinig!
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
Funkyman
|
Berichttitel: Geplaatst: 27 nov 2001 11:25 |
|
Geregistreerd: 26 nov 2001 12:03 Berichten: 20 Woonplaats: Hoogkarspel
|
|
Dat klinkt als zeer redelijke prijzen! Ik zal zeker contact met hem opnemen.
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
Funkyman
|
Berichttitel: Geplaatst: 27 nov 2001 17:16 |
|
Geregistreerd: 26 nov 2001 12:03 Berichten: 20 Woonplaats: Hoogkarspel
|
|
Is een van Laar trouwens een trompet die je een "all-round" trompet kunt noemen (dus past die voor alle soorten muziek)?
|
|
| Omhoog |
|
 |
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 5 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
|
|