trompet.nl
https://trompet.nl/forum/

Solistenconcert BB Willebroek met Iwan Williams (flugel YBS)
https://trompet.nl/forum/viewtopic.php?f=12&t=3043
Pagina 1 van 2

Auteur:  Bert [ 08 nov 2005 15:11 ]
Berichttitel:  Solistenconcert BB Willebroek met Iwan Williams (flugel YBS)

Het jaarlijkse solistenconcert van Brassband Willebroek. Bij de zoektocht naar een gastsolist hebben we ons dit jaar vooral laten leiden door onze honger naar een mooie "sound" en pure muzikaliteit. Zo zijn we haast vanzelfsprekend terechtgekomen bij Iwan Williams, de flugelhornspeler van de meest succesvolle brassband van het laatste decennium: de YBS band (voormalig Yorkshire Building Society). Iwan is afkomstig uit Wales, maar zijn groot talent dreef hem al snel naar Yorkshire. Daar bouwde hij, onder de dirigeerstok van David King, een reputatie op, waarbij eenvoudige klasse en charme primeert. Genieten dus voor iedereen die van muziek houdt!

Hij brengt een 4-tal solo's, aangevuld met een gevarieerd programma door BB Willebroek. Ook krijgt u een voorsmaakje te horen van de aanstaande nationale kampioenschappen met 'The Devil in the deep blue Sea' (D. Bourgeois) en 'Journey to the centre of the Earth' (P. Graham).

Zaterdag 19 november, Conservatorium Brussel, 20uur.
Kaarten +32475341807 of +32476917151
Entree 8 euro in voorverkoop (kassa 10 euro)

Auteur:  diederik [ 08 nov 2005 22:46 ]
Berichttitel: 

Jammer dat ik daar niet naar toe kan. Ik heb thuis trouwens een opname van The devil and the deep blue sea van YBS! Een schitterend werk met razend moeilijke passages voor de cornetten! (en natuurlijk ook de andere secties) ik wens jullie er veel succes mee! Het is daarnaast natuurlijk geweldig om naar zo'n Engels top - flugelhornspeler als Iwan Williams te kunnen luisteren, temeer vanwege de toch weer wat aparte sound die de flugel-spelers in de (top-)brassband-wereld hebben.

Auteur:  snader [ 09 nov 2005 01:14 ]
Berichttitel: 

Ja, TD&TDBS is een prachtig werk, mijn favo Bourgeois stuk wel denk ik. Journey to the Centre of the Earth is ook zeer spectaculair, heb hem op de EBK in Groningen gehoord door de Black Dyke Band.

Ik heb trouwens een solo cd van dhr. Iwan Williams, met de YBS Band: "Mellow Moments" ... geweldige muzikant!

Auteur:  Jan H [ 09 nov 2005 09:05 ]
Berichttitel: 

snader schreef:
Ja, TD&TDBS is een prachtig werk, mijn favo Bourgeois stuk wel denk ik. Journey to the Centre of the Earth is ook zeer spectaculair, heb hem op de EBK in Groningen gehoord door de Black Dyke Band.

Als je die twee stukken ze goed vindt, kan je ook naar het BBK in Brussel komen, op 27 November! Maar op het concert heb je natuurlijk Iwan Williams er nog eens bij als extraatje... :D

Auteur:  diederik [ 09 nov 2005 10:00 ]
Berichttitel: 

Snader, was dat al met Peter Roberts op Soprano?

Auteur:  Jan H [ 09 nov 2005 10:21 ]
Berichttitel: 

diederik schreef:
Snader, was dat al met Peter Roberts op Soprano?

jawel

Auteur:  snader [ 09 nov 2005 11:02 ]
Berichttitel: 

Yep! Wat een held hoor, die man.

Ik zou graag naar Brussel komen trouwens, voor beide gelegenheden ... als ik nou iets dichterbij woonde en geld had. :)

Auteur:  bartjefrit [ 09 nov 2005 11:20 ]
Berichttitel: 

Goede brassband, schitterende solist, leuk programma... alle ingredienten om daar naartoe te moeten gaan; alleen vind ik Brussel net iets te ver weg :cry:

Pagina 1 van 2 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/